Turniej Andrzejkowy

27 listopada w naszej szkole zorganizowano już po raz piąty piłkarski Turniej Andrzejkowy. Obok drużyn z powiatu wadowickiego i suskiego startowała drużyna z Vsechowic na Morawach. Turniej dostarczył wielu emocji, mecze prowadzone były w szybkim tempie a młodzi chłopcy dali z siebie wszystko. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

Drużyna Miejsce

ZSP nr 2 Wadowice I

MMKS Babia GóraSucha Beskidzka II

LKS Garbarz Zembrzyce III

LKS Halniak Targanice IV

Vsechowice V

LKS Olimpia Chocznia VI

LKS Iskra Klecza Dolna VII

LKS Łysa Góra Zawadka VIII

Królem strzelców został Marek Kuzia który strzelił 10 bramek!

Dyrekcja Szkoły wyraża podziękowanie Panu Andrzejowi Bańdurze i Panu Wojciechowi Kuzi, którzy doprowadzili do zorganizowania tego turnieju.

Zobacz zdjęcia

Napisz komentarz