Siatkówka: Uczniowie-Nauczyciele 3:1

W dzisiejszym meczu siatkówki pomiędzy Nauczycielami a Uczniami doszło do może dość sensacyjnego, jak na pierwszy rzut oka, wyniku. Wygrali uczniowie 3:1. Jednak znając dyspozycję uczniów, można było przewidzieć takie zakończnie. W spotkaniu na pewno nie brakowało emocji. Pierwszego seta wygrali uczniowie do 26. Powinien zakończyć się on wcześniej, ale kontrowersyjną decyzję podjął sędzia meczu – p. Tomasz Kuzia, przy stanie 24:23 dla uczniów stwierdzając prawidłowy atak drużyny nauczycieli. Atak ten jednak, okazał się być ewidentnym autem, co widziała z pewnością większość przebywająca na sali… Drugi set był bardzo wyrównany i został rozstrzygnięty również dwupunktową przewagą, tym razem na korzyść nauczycieli. Trzeci set był wyrównany nie mniej niż poprzednie dwa, lecz i ten wygrali uczniowie. W końcu czwartego seta i zarazem ostatniego, wygrała zdecydowanie pewniej niż poprzednie, drużyna uczniów.

Mecz na pewno mógł się podobać. Nie brakowało piorunujących zagrań i trzymających w napięciu wymian.

Już wkrótce zdjęcia ze spotkania 🙂

Foto Kliknij tutaj

Napisz komentarz