Szkoła Promujšca Bezpieczeństwo

8 października 2008 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Szkoła Promująca Bezpieczeństwo. Wśród zaproszonych szkół województwa małopolskiego znaleźli się przedstawiciele Gimnazjum Nr 3 w Wadowicach. Wojewoda Małopolski Jerzy Miler, wręczył Dyrektorowi szkoły Pani Zofii Kaczyńskiej orazprzedstawicielom Samorządu Uczniowskiego certyfikat na lata 2008-2009. Należy w tym miejscu dodać, że Nasze Gimnazjum już po raz drugi zostało w ten sposób wyróżnione.

Posiadanie Certyfikatu Szkoła Promująca Bezpieczeństwo zobowiązuje. Zdajemy sobie sprawę że certyfikat jest nam dany ale i zadany. Proces podnoszenia bezpieczeństwa nie jest akcją ale procesem. Podejmujemy kolejne działania aby poziom bezpieczeństwa w szkole utrzymywać na wysokim poziomie. Liczymy że za dwa lata efekty naszych działań będą widoczne z korzyścią dla wszystkich podmiotów społeczności szkolnej. Zobacz fotki

Napisz komentarz