Gimnazjada – siatkówka dziewcząt 2009

Gimnazjada – siatkówka dziewcząt 2009

W dniu 11 grudnia w naszej szkole odbył się turniej miejsko-gminny w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza reprezentacja żeńska pod przewodnictwem Oli Sordyl zajęła I miejsce, w finale pokonując 2:0 Gimnazjum nr 1 z Wadowic po bardzo zaciętym spotkaniu.  W meczu o trzecie miejsce drużyna z Gimnazjum w Jaroszowicach pokonała w Tie-breaku po bardzo wyrównanej walce Gimnazjum nr 2 z Choczni. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Ola Sordyl,  Kaśka Bernat, Paulina Kowalczyk, Krysia Mikołajczyk, Karolina Bąk, Dominika Kolasa, Dominika Dejner, Dominika Kowalczyk, Paulina Radoń, Ewa Kot, Gratulacje dla dziewcząt. Zdjęcia w dalszej części

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Gimnazjum nr 3  w Wadowicach

II miejsce – Gimnazjum nr 1 w Wadowicach

III miejsce – Gimnazjum w Jaroszowicach

IV miejsce – Gimnazjum  nr 2 w Choczni

V miejsce – Gimnazjum nr 1 w Choczni

A jak było rok temu – 2008

Poniżej 147 zdjęć z zawodów. Tutaj można przeglądać slajdy pełnoekranowe
picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

One response to “Gimnazjada – siatkówka dziewcząt 2009”

  1. Luizka

    Dziewczyny jak zwykle świetne.Ola i Kaśka górą 😉
    Świetna strona Panie Pawle. 😉

Napisz komentarz