Święty Mikołaj czeka na Groniu

Święty Mikołaj czeka na Groniu

Dzięki inicjatywie ALPS, 10 uczniów 38 uczniów z naszej szkoły i SP1 w sobotę 5 grudnia mogło uczestniczyć w ciekawej imprezie turystycznej. Trasa wycieczki prowadziła z Kaczyny przez Gancarz na Groń Jana Pawła II. Tam oczekiwał na nas Święty Mikołaj z prezentami. Po odpoczynku w ciepłym schronisku uczestnicy wycieczki rozwiązywali test krajoznawczy. Kolejny etap wycieczki do zejście żółtym szlakiem do szkoły w Świnnej Porębie. Tam ( siedziba ALPS ) czekały na nas gorące kiełbaski (smakowały wyśmienicie). Po rozdaniu nagród dla najlepszych w konkursie i po pożegnaniu z Organizatorami z ALPS powróciliśmy autobusem do Wadowic. Gratulujemy  Prezesowi ALPS  Panu Piotrowi Koźbiałowi doskonałego pomysłu i liczym na jego kontynuację za rok! W dalszej części zdjęcia z wycieczki.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz