Karol Szymanowski w Aromatach …

Karol Szymanowski w Aromatach …

W czwartek 3 grudnia grupa 41 uczniów z gimnazjum i szkoły podstawowej uczestniczyło w wykładzie poświęconym życiu i twórczości Karola Szymanowskiego. Postać wielkiego kompozytora przybliżyła nam Pani dr Teresa Chylińska autorka książki o Karolu Szymanowskim. Wykład przybliżył nam tą pomnikową postać i pozwolił mieć nadzieję na pełniejsze rozumienie kompozycji artysty. Kraków powitał nas i pożegnał świateczną atmosferą bo przecież Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż … Zdjęcia z wykładu w dalszej części.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

One response to “Karol Szymanowski w Aromatach …”

  1. Zdjęcia z III wykładu III edycji Aromatów Wiedzy | Ukasiu page

    […] , http://zsp2wadowice.pl/2009/12/zdjecia-z-aromatow-listopadowych/ W dalszej części wpisu via […]

Napisz komentarz