AROMATY WIEDZY – wykład styczniowy

W czwartek 7 stycznia kolejny raz uczestniczyliśmy w „Aromatowym” spotkaniu. Tym razem na sali teatralnej PWST przy ulicy Warszawskiej 5 o swojej drodze do aktorstwa, pasjach i warsztacie aktora opowiadał Krzysztof Globisz.  Aktorstwo to powołanie i misja – taki wniosek mogli wyciagnąć uczestnicy spotkania. W każdym z nas ukryty jest jakiś talent, wystarczy go rozpoznać i rozwijać. NIektórym udało sie dostać autograf aktora, a w naszej kronice szkoły pozostanie wpis z dedykacją od Krzysztofa Globisza.  W dalszej części zobacz zdjęcia.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.Creative Commons License
Powyższe zdjęcia, których autorem jest Ukasiu są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się z warunkami wykorzystania zdjęcia

Napisz komentarz