O Fryderyku Chopinie w Aromatach

O Fryderyku Chopinie w Aromatach

W czwartek 4 lutego w siedzibie PAU przy ulicy Sławkowskiej w Krakowie 33 uczniów Naszego Gimnazjum miało okazję poznać szczegóły twórczości Fryderyka Chopina. Pani dr Małgorzata Janicka Słysz z Akademii Muzycznej w Krakowie wygłosiła wykład w którym przedstawiła związki  twórcze pomiędzy Karolem Szymanowskim a Fryderykiem Chopinem.  Miłym dla nas momentem było zaprezentowanie nagrodzonego 

przez Karolinę Zając z klasy IIIa. Gratulujemy Karolinie talentu i bardzo dojrzałego  spojrzenia na aktorstwo i teatr i prawie filozoficznych refleksji inspirowanych styczniowym spotkaniem z Krzysztofem Globiszem.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

3 responses to “O Fryderyku Chopinie w Aromatach”

 1. Paulina

  Zabiję za zdjęcia, na których jestem.;p

  1. Ukasiu

   Traktujemy twój komentarz z przymrużeniem oka;)

 2. Paulina

  Bardzo śmieszne, Gurdusiu.;p

Napisz komentarz