Zajęcia artystyczne

Zajęcia artystyczne

Od września obecnego roku szkolnego, uczniowie klas pierwszych gimnazjum uczestniczą w zajęciach artystycznych. W naszej szkole każdy uczeń miał do wyboru zajęcia plastyczne lub muzyczne. Oto krótka relacja  Martyny Kaletki z kl Ic uczestniczki  zajęć plastycznych: Na czwartkowych zajęciach artystycznych poczuliśmy ducha karnawałowego szaleństwa. Nasz Pani Maria Filek wpadła na  genialny pomysł. Użyliśmy masek, które wykonaliśmy na ostatnich zajęciach według własnego pomysłu. Maski te odzwierciedlały naszą osobowość i wyobraźnię. Niektórzy użyli czystego szaleństwa do ich wykonania, choć nie obyło się bez pomocy Pani. Do tej pory pamiętam jak się świetnie bawiliśmy.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

2 responses to “Zajęcia artystyczne”

  1. Paula

    No , no niezłe prace ; PPP ; ****

  2. nusia241

    Haha ja tam jestem heh jaki obciach nieno zartuje jestesmy super

Napisz komentarz