O wierności filozoficznie [zdjęcia]

O wierności filozoficznie [zdjęcia]

4 marca 40 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w kolejnym spotkaniu w ramch cyklu Aromaty Wiedzy.Spotkanie dotyczyło rozważań na temat znaczenia słowa WOLNOŚĆ. Bardzo miłym akcentem tego spotkania była prezentacja nagrodzonego

przez uczennicę klasy I c Kasię Kapała. Autorka eseju została zainspirowana lutowym wykładem poświęconym muzyce Fryderyka Chopina i Karola Szymanowskiego. Wśród nagroszonych za sprawozdania i esej znalazły sie uczennice klasy IIIa: Karolina Barszczewska, Ola Stuglik, Magdalena Wyka, Karolina Zając. Gratulujemy wyróżnionym!!!  Kwietniowe spotkanie odbędzie sie w gmachu Muzeum Narodowego w Krakowie

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.Creative Commons License
Powyższe zdjęcia, których autorem jest Ukasiu są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się z warunkami wykorzystania zdjęcia

Napisz komentarz