Nagrody Burmistrza

Nagrody Burmistrza

28 czerwca w Urzędzie Miejskim w Wadowicach miała miejsce uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Wadowic laureatom i finalistom konkrsów przedmiotowych. Spośród szkół Gminy Wadowice Nasze Gimnazjum było najliczniej reprezentowane. Oto nagrodzeni uczniowie Gimnazjum Nr 3:

Łukasz Gurdek – laureat konkursów z informatyki i fizyki, finalista konkursów z matematyki, chemii i Wiem Więcej

Magdalena Wyka – finalistka konkursów z chemii i fizyki, Karolina Barszczewska – finalistka konkursu z chemii,

Konrad Kałuża – finalista konkursu z chemii, Grzegorz Wolanin – finalista konkursu Wiem Więcej.
Nagrodzonym i Ich Rodzicom serdecznie gratulujemy!  Jesteście wspaniali, wielka szkoda że jesteście już absolwentami. Miłych wakacji i samych sukcesów w nowych szkołach!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz