XXIX Rajd Szlakami Jana Pawła II

XXIX Rajd Szlakami Jana Pawła II

W niedzielę 13 czerwca grupa 27 uczniów Naszej Szkoły pod opieką Pani Małgorzaty Niewidok, Siostry Andrei i Pana Tadeusza Włodka, uczestniczyło w kolejnym „Papieskim Rajdzie” na Groń Jana Pawła II. W tym roku trasa rajdu wiodła klasyczna trasa z Ponikwi. Poranny deszcz i związane z tym niedogodności zrekompensowało piękne słońce które wysuszyło zm0czone ubrania i buty. Organizatorzy rajdu podkreślili że Nasza Szkoła jest jedyną szkołą z okolic Wadowic która regularnie uczestniczy w tym corocznym rajdzie. Zostaliśmy nagrodzeni okazałym pucharem który będzie cenną pamiątką z tegorocznego rajdu. Należy podkreślić udział przedstawicieli  naszej grupy w służbie liturgicznej w czasie Mszy Świętej. Już dzisiaj zapraszamy na jubileuszowy XXX Rajd Szlakami Jana Pawła II .

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz