Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

3 października br., czyli w przeddzień Święta Edukacji Narodowej, dyżurująca klasa IIIb zorganizowała niezwykle barwny apel z okazji wspomnianego święta. Trzeba przyznac, iż uczniowie trzeciej „B” pod opieką swej pani wychowawczyni Joanny Bartkowiak, stanęli na wysokości zadania. W humorystycznym przedstawieniu zaprezentowali całej społeczności szkolnej „gatunki edukatororów i edukowanych”. Apel dodatkowo uświetniła grupa tańcząca , która na wyraźne życzenie publiczności bisowała! Ową grupę tworzyli: Kasia Marmurowicz (autorka choreografii kultowego już tańca), Olimpia Zegadłowicz, Tomek Bernat, Rafał Handzlik i Michał Sikorski. Tego dnia nikt w naszej szkole, zarówno z uczniów jak i nauczycieli, nie szczędził na uśmiechu na twarzy. Apel spuentowały jakże wzruszające podziękowania skierowane w kierunku grona pedagogicznego oraz życzenia, po których nauczyciele otrzymali symboliczne podarunki od klasy 3b oraz Samorządu Szkolnego. Napawa nas wielka nadzieja, iż relacje pomiędzy uczniami i nauczycielami już zawsze pozostaną tak ciepłe i przyjazne, jak Tego dnia!
[Dobromir]

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz