Nocne zawody o puchar Beskidzkiego Harnasia

Nocne zawody o puchar Beskidzkiego Harnasia

W nocy z 1 na 2 października PTTK o.Wadowice, zorganizował zawody o puchar Beskidzkiego Harnasia. Zadaniem drużyn ze szkół podstawowych , gimnazjów i ponadgimnazjalnych było dotarcie do punktów terenowych wskazanych przez organizatora i w najkrótszym czasie zameldować się na szczycie Potrójna gdzie była meta rajdu. Nie było lekko, do przejścia było ponad 20 km w trudnym górskim terenie. Trudy eskapady rekompensowała piękna noc pełna gwiazd a w drugiej części nocy również towarzystwo księżyca w ostatniej kwadrze. Na metę dotarliśmy o godz. 3.10, gdzie po zjedzeniu ciepłego posiłku i krótkim odpoczynku ogłoszone zostały wyniki zawodów.  Tytuł Beskidzkiego Harnasia otrzymali: J.Adamczyk, K.Wilk, Sz. Jarosz z IIb, P.Śniadek z IIc, K.Gurdek, K. Tatara, K.Walczak, P.Zając z Ic, M.Bielec, K.Jucha, M.Tymoszuk z IIIa. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz