Wybory Mistera Gimnazjum Nr 3

Wybory  Mistera Gimnazjum Nr 3

W miesiącu wrześniu dyżur szkolny pełniła klasa 3a, która zorganizowała niezapomniane wybory  mistera naszego gimnazjum. 1 października 2010r. zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby podziwiać  i dopingować swojego faworyta.  Z każdej klasy został wytypowany kandydat, który brał udział w rozmaitych konkursach. Zmagania konkurentów klas oceniały: pani dyrektor – Zofia Kaczyńska, pani Ewa Bednarczyk oraz pani Anna Pławny. Zawodnicy odpowiadali  na zadane im pytania dotyczące współczesnych gwiazd. Widownia śmiała się i doskonale bawiła, słuchając zabawnych odpowiedzi. Kolejnym zadaniem dla naszych kandydatów było wiązanie krawatu. Żaden z nich nie potrafił temu sprostać. Co z nich za mężczyźni? 🙂  Później Iwo z klasy 3a wykorzystał swój talent aktorski i wcielił się w dziewczynę, którą musieli poderwać nasi zawodnicy. Wszyscy ulegli jej czarowi i starali się z nią umówić do kina lub na kawę. Niestety nasza „młoda kobieta” była wybredna. Tylko paru osobom dała swój numer telefonu. 🙂  Ostatnim zadaniem okazał się konkurs tańca. Każdy chłopak wybrał jedną dziewczynę z widowni i zaprezentował na parkiecie swoje umiejętności taneczne. Jednak zabawa powoli zbliżała się ku końcowi. Jury podliczało głosy, a prowadzący imprezę i kandydaci nadal tańczyli i śpiewali. Zaledwie tylko kilka minut dzieliło nas od poznania werdyktu. Wszyscy czekaliśmy na tą chwilę w napięciu. V-ce Misterem został Eryk Bałasz z klasy 2b.  Zwycięzcą okazał się Maciek Łowisz z klasu IIc, który zachwycił jury skromnością i uprzejmością. ” Tak powinien wyglądać prawdziwy Mister naszej szkoły” – mówiła Pani dyrektor, Zofia Kaczyńska.  Maćkowi serdecznie gratulujemy.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz