Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej

Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej

Nasza drużyna  dziewcząt zajęła II miejsce, a chłopcy I miejsce w sobotnim turnieju piłki siatkowej. W turnieju zawodach zorganizowanych przez Stowarzyszenie ALPS Wadowice wzięło udział dziewięć drużyn męskich: Gimnazjum nr 1 Wadowice, Gimnazjum nr 2 Wadowice, Gimnazjum nr 3 Wadowice, Gimnazjum nr 1 Chocznia, Gimnazjum nr 2 Chocznia, Gimnazjum Klecza Dolna, Gimnazjum Stanisław Górny, Gimnazjum Ponikiew, Gimnazjum Jaroszowice oraz sześć żeńskich: Gimnazjum nr 1 Wadowice, Gimnazjum nr 2 Wadowice, Gimnazjum nr 3 Wadowice, Gimnazjum nr 1 Chocznia, Gimnazjum nr 2 Chocznia, Gimnazjum Wysoka.

Rywalizację gimnazjalistów wygrali nasi chłopcy, którzy wygrali wszystkie mecze w grupie finałowej. Drugie miejsce zdobyli uczniowie Gimnazjum nr 2 w Choczni, trzecie miejsce zajęli chłopcy z Gimnazjum nr 2 w Wadowicach. Przyznano również nagrodę dla najlepszego gracza. MVP turnieju został Tomasz Bernat, który w nagrodę został posiadaczem iPoda.

W kategorii gimnazjalistek pierwsze miejsce zajęły siatkarki z Gimnazjum nr 1 w Wadowicach, które w finałowym pojedynku pokonały  nasze dziewczęta. Miejsce na najniższym stopniu podium przypadło zawodniczkom z Gimnazjum nr 1 w Choczni.

Fotki wkrótce – teraz są dostępne pod adresem

http://sportowewadowice.pl/2010/11/znamy-mistrzow-wsrod-gimnazjalistow/

Napisz komentarz