Szalone lata ’60 i ’80

Szalone lata ’60 i ’80

W dniu 28. października bieżącego roku w naszej szkole, w sali gimnastycznej odbyła się dyskoteka dla uczniów gimnazjum, zatytułowana ?Szalone lata ?60 i ?80?, której pomysłodawcą i organizatorem była dyżurująca klasa III b wraz ze swoją wychowawczynią Panią Joanną Bartkowiak.

Prowadzący Paulina Kossowska i Michał Sikorski zaprosili zebranych na wspaniałą podróż do krainy lat ?60 i ?80. Przedstawili oni informacje na temat kultury tamtych lat. Ilustracją tego była oczywiście muzyka i krótkie filmy. Ponad sto osób bawiło się w rytmach legendarnych i nieśmiertelnych przebojów artystów tamtych lat, takich jak m. in. Elvis Presley, The Beatles, Michael Jackson, Sabrina, Sandra, Modern Talking, Shaking Stevens. Podczas imprezy przeprowadzono konkursy: na najlepszego sobowtóra Elvisa, najgłośniej piszczącą dziewczynę i najładniejsze wykonanie Lambady. Emocje sięgnęły zenitu, gdy do tłumu bawiących się uczniów dołączyli nauczyciele (Pan Paweł Turek i Pan Dyrektor Tadeusz Włodek), którzy pokazali młodzieży, czym tak naprawdę jest dobry rock?n?roll. Klimatu imprezie dodały niebanalne i charakterystyczne dla owych czasów stroje, w które ubrani byli bawiący się uczniowie.

Ta kulturalna zabawa pokazała, jak pięknie potrafi bawić się młode pokolenie i niewątpliwie na długo pozostanie w sercach i pamięci wszystkich tych, którzy wzięli w niej udział. Klasa III b postawiła wysoko poprzeczkę przed kolejnymi organizatorami tego typu imprez
w naszej szkole.

Dominika Kowalczyk III a i Michał Sikorski III b.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz