Talenty 2010

Talenty 2010

Dnia 26 października 2010 roku, o godzinie 10:00 w Wadowickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje do Powiatowego Przeglądu Artystycznego „Talenty” , w kategorii”Teatr”.
Z okolic Wadowic zgłosiło się 16. uczestników. Z naszej szkoły udział wzięło pięć osób pod opieką Pani Joanny Bartkowiak, a byli to: Piotr Pena z klasy 3, Monika Skorupa z klasy 6a, Jan Drzewiński z 5b, Michał Sikorski z III b oraz Dominika Kowalczyk z klasy
III a. Kandydatów oceniało profesjonalne jury w składzie: Michał Brańka (artysta grupy heppenersko-teatralnej „Próg”), Aneta Stuglik (instruktor teatralny) oraz Tadeusz Dylawerski (ak­tor Teatru Figur Kraków, lal­karz, mim, pe­dagog) . Występujących podzielono ze względu na wiek, czyli na trzy grupy: klasy I , III, IV , VI i gimnazjum. Do kolejnego etapu zakwalifikowali się: Piotr Pena i Monika Skorupa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy,
a Piotrusiowi i Monice życzymy powodzenia w dalszej walce o „Talent”.

Dominika Kowalczyk, kl. III a

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz