MNO Roczyny

MNO Roczyny

19 lutego 2011 w Roczynach koło Andrychowa rozegrano Zimowy Marsz Na Orientację dla uczniów szkół powiatu wadowickiego. Naszą szkołę reprezentowało 5 drużyn : Arctur i Aldebaran ze Szkoły Podstawowej oraz Syriusz, Io i Ganimedes z Gimnazjum. Startowała również drużyna  absolwentów Gimnazjum Nr 3 – Antares w składzie: Justyna, Monika i Łukasz.   Zawody rozegrano w urozmaiconym terenie wymagającym od uczestników koncentracji i dobrej orientacji w terenie. Organizator zawodów dodatkowo wprowadził utrudnienia w postaci przetworzonych map.  To była dobra zabawa ucząca koncentracji, wymagająca pewnej wytrzymałości fizycznej i wytrwałości. Dziękuję reprezentantom naszej szkoły że nie ulegli pokusie zostania w domu w ten sobotni zimowy dzień, ale pokazali hart ducha startując w tych niełatwych zawodach. Wyniki Zimowego Marszu Na Orientację w Roczynach będą wkrótce dostępne pod adresem: http://szkola.homeftp.net/andinomno/andino.htm w zakładce „Wyniki”.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz