Szkolny Konurs Recytatorski

Szkolny Konurs Recytatorski

28 stycznia 2011 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski. Do rywalizacji przystąpiło 10 uczniów Szkoły Podstawowej i 10 z Gimnazjum. Tradycyjnie uczestnicy prezentowali się w krótkim wystąpieniu, na które składał się fragment prozy oraz wiersz. W tym roku do pracy w  Jury Konkursu zostali zaproszeni: Pani Dyrektor Małgorzata Niewidok  absolwent naszego Gimnazjum, a obecnie student i aktor Teatru „Próg” – Michał Brańka, a także  oraz nauczycielka języka polskiego  Pani Joanna Bartkowiak. Komisja wyłoniła zwycięzców. Oto lista laureatów! Ze Szkoły Podstawowej: I miejsce Piotr Pena kl. 3a, II miejsce Monika Skorupa kl 6a, III miejsce Krzysztof Paździora kl 5b. Przyznano również wyróżnienie dla Klaudii Kowalówki z kl. 2a Wśród gimnazjalistów najlepsi okazali się: I miejsce Michał Sikorski kl.IIIb, II miejsce ex aequo  Wiktoria Zborowska kl.IIb, oraz Magdalena Mrowiec kl.IIc, III miejsce ex aequo  Dominika Kowalczyk kl. IIIa i Rafał Rabenda kl. IIIc. Wyróżnienie dla Julii Adamczyk kl.IIb. Gratulujemy wszystkim decyzji o wzięciu udziału w konkursie-jesteście wielcy!

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz