VIII Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim

VIII Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim

25 lutego 2011 w malowniczo położonej u stóp Pawlikowskiego Wierchu  Orawce rozegrane zostały VIII Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim. Startowali uczniowie Gimnazjum Nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 5. Pogoda wspaniale dopisała – lekki mróz i dużo słońca, śniegu pod dostatkiem.  Zawodnicy startowali w kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum z podziałem na dziewczęta i chłopców. W klasyfikacji brane były sumy czasów dwóch przejazdów. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: SP dziewczęta: Lach Dominika, SP chłopcy: Kutermak Bartłomiej, G dziewczęta: Magdalena Kuzia, G chłopcy: Karol Jucha.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz