Wybory Miss Gimnazjum 2011

Wybory Miss Gimnazjum 2011

W tym miesiącu dyżur szkolny pełni klasa 2c, która 8 marca zorganizowała Wybory Miss Gimnazjum 2011. Tego dnia zebraliśmy się na sali gimnastycznej, która na kilka godzin wypełniła się tłumem paparazzi i największymi gwiazdami: Rihanną (pani Anna Pławny), Bradem Pittem (pan Rafał Worytko) oraz Jeanem de Parru (Maciek Łowisz).
Każdą klasę reprezentowała jedna dziewczyna. Kandydatki brały udział w rozmaitych konkurencjach. Opowiadały o sobie, śpiewały ulubione piosenki, zmagały się z przysłowiami i śmiesznymi pytaniami dotyczącymi życia gwiazd i nie tylko, prezentowały swoje wdzięki na wybiegu oraz tańczyły walca wiedeńskiego z… balonem.
W jury zasiadała pani Dyrektor Zofia Kaczyńska, pani Małgorzata Niewidok, pan Tadeusz Włodek oraz pani Joanna Bartkowiak.
Oczywiście nie zabrakło wspaniałej publiczności, która doskonale się bawiła, za co serdecznie dziękujemy. Kiedy jury podliczało głosy, wszystkim kandydatkom wręczono prezenty. Publiczność bawiła się na środku tańcząc do piosenek Shakiry „Loca” oraz „Waka Waka”.
„Już znamy werdykt jury” – powiedziała po przerwie pani Zofia Kaczyńska i otworzyła kopertę.
Naszą „nieziemską” Miss Gimnazjum 2011 została Paulina Kossowska z klasy 3b. Nagrody dla najpiękniejszej i najmądrzejszej to: bon na tydzień niepytania, słodycze oraz korona.
Serdecznie gratulujemy Paulinie oraz wszystkim uczestniczkom. picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz