Majowe Święta

Majowe Święta

Maj obfituje w święta. 3 maja – Rocznica Konstytucji 3-Maja, 2 maja – Święto Flagi Państwowej, 26 maja – Dzień Mamy. W tym roku1 maja przeżywaliśmy wszyscy wielkie wydarzenie – beatyfikację naszego Wielkiego Rodaka Papieża Jana Pawła II. Nie zapomnieliśmy  o tych świętach uczestnicząc w uroczystościach organizowanych w Wadowicach, organizując okolicznościowe apele. Szczególne podziękowania należą się klasie Ic gimnazjum i Pocztowi Sztandarowemu  za reprezentowanie szkoły podczas uroczystości trzeciomajowych. Również klasa Ic przygotowała okolicznościowy apel w którym pojawiły się inscenizacje bajek   z okresu Oświecenia. Klasa 4a przypomniała w swoim wystąpieniu najważniejsze majowe święta w formie relacji dziennikarskiej.  Autorzy apeli skierowali do nas wszystkich przesłanie: Jesteśmy Polakami, kochajmy naszą Ojczyznę !!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz