Babia Góra – Leskowiec

Babia Góra – Leskowiec

W dniu 10 czerwca 10 uczniów gimnazjum pojechało do Zawoi, aby dokonać turystycznego przejścia na trasie Babia Góra – Leskowiec. Pierwszego dnia zdobyta została Babia Góra, jak widać na zdjęciach pogoda nas nie rozpieszczała. W sobotę o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy 12 – godzinne przejście na trasie Markowe Szczawiny-Hala Kamińskiego-Przełęcz Klekociny-Czerniawa Sucha-Jałowiec-Hucisko-Las. Po noclegu w przyjemnym schronisku w miejscowości Las, w niedzielny poranek 12 czerwca rozpoczęliśmy wędrówkę na Groń Jana Pawła II. Pod schroniskiem spotkaliśmy się z grupą uczniów naszej szkoły którzy przybyli uczestniczyć w zakończeniu XXX Rajdu Szlakami Jana Pawła II. Wspólnie uczestniczyliśmy w mszy świętej. Kolejny raz byliśmy najliczniejszą grupą rajdową w związku z czym otrzymaliśmy od organizatorów okazały puchar. Należą się gratulacje uczestnikom wyprawy Babia Góra – Leskowiec w osobach: Justyny, Julii, Kamila, Karola, Szymona, Sebastianów, Piotrka, Przemka i Maćka. Pokonaliście swoje słabości i trudy tego poważnego przejścia. Byliście wspaniali !!! picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz