Noc w Beskidzie Małym

Noc w Beskidzie Małym

Noc  z piątku na sobotę (16/17 września) 14 gimnazjalistów pod opieką T.Włodka podjęło wyzwanie przejścia z Wadowic do Suchej Beskidzkiej. O godz. 20.10 grupa wyruszyła spod basenu w Wadowicach. Trasa prowadziła przez Dzwonek, Gorzeń Górny, Chobot następnie szlakiem żółtym na Królewiznę pod Leskowcem. Piękna pogoda, koniunkcja Jowisza i Księżyca jesienne gwiazdozbiory dostarczyły wędrowcom niezapomnianych wrażeń. Z Królwizny niebieskim szlakiem zeszliśmy do Tarnawy Górnej, następnie asfaltem przeszliśmy do Krzeszowa pod Żurawnicę. Po zdobyciu Żurawnicy o godz. 3.30 zapaliliśmy ognisko i przez 40 min. odpoczywaliśmy. Ostatni etap marszu do Gołuszkowa Góra, Lipska Przełęcz, Lipska Góra i Sucha Beskidzka. Na miejscu byliśmy o godz. 5.30 a o 5.42 wyjeżdżaliśmy do Wadowic. Gratulacje dla wszystkich uczestników za wytrwałość i miłą atmosferę. Do zobaczenia na następnej wycieczce!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz