Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

W piątek 21 października o godz. 9.00 50 uczniów szkoły podstawowej zostało przyjętych w poczet społeczności Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Mikołaja Kopernika. Po części artystycznej na którą złożyły się pięknie wykonane wiersze i piosenki „Pierwszaczki” złożyły ślubowanie i zostały pasowane  przez dyrektora szkoły na ucznia. Uroczystość zgromadziła dzieci z oddziałów przedszkolnych, klas 2-3 oraz Rodziców pasowanych uczniów. Wszystkiego najlepszego, samych pogodnych dni, sukcesów w nauce, drodzy nowi uczniowie naszej szkoły. Dwie godziny później uczniowie klas pierwszych gimnazjum w liczbie 60 ślubowali na sztandar szkoły i zostali pasowani na uczniów Gimnazjum Nr 3.  Po części oficjalnej, w znacznie luźniejszej atmosferze miały miejsce „otrzęsiny” na które składały się różne zadania do wykonania, niejednokrotnie wymagające odwagi i samozaparcia. Witajcie w naszej szkole! pracujcie na jej dobre imię!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz