Boże Narodzenie 2011

Boże Narodzenie 2011

W środę 22 grudnia 2011 r. w  ostatnim  dniu nauki przed świętami, klasy szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowały inscenizaje które wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Uczniowie klasy 3a wraz z wychowawczynią panią A.Olszewską wystawili jasełka które wzbudziły duże zainteresowanie wśród widowni wraz z zaproszonymi gośćmi z Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego. Młodzi aktorzy w bardzo przekonywujący sposób przedstawili wydarzenia które rozgrywały się w Betlejem i Jerozolimie ponad 2000 lat temu. Klasa 6b i IIa gimnazjum przybliżyli zwyczaje bożonarodzeniowe tak silnie zakorzenione w polskiej tradycji. Nie zabrakło również wizyty Świętego Mikołaja. Panie wychowawczynie – I.Jachimczyk i J.Kajdas zadbały o dopracowanie szczegółów  przedstawienia. Na zakończenie wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Nie zabrakło życzeń radosnych, rodzinnych, pełnych miłości, ciepła i refleksji Świąt Bożego Narodzenia. Do zobaczenia w 2012 roku!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz