II Mistrzostwa Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej

II Mistrzostwa Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej

W turnieju zagrały aż 23 drużyny, z czego szkoły wystawiły 11 drużyn chłopców i 12 dziewcząt. Po ponad sześciogodzinnej walce nasze dziewczęta zajęły  III miejsce, chłopcom niestety nie udało się dostać do półfinałów i ostatecznie zajęli V miejsce.

W turnieju wzięły udział: Gimnazjum w Wysokiej, Gimnazjum z Roczynach, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum nr 3 w Wadowicach, Gimnazjum nr 1 w Choczni, Gimnazjum nr 2 w Choczni, Gimnazjum w Jaroszowicach, Gimnazjum nr 1 w Andrychowie, Gimnazjum w Przytkowicach, Gimnazjum ALPS, Gimnazjum z Rzyk Gimnazjum w Skawinkach.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb. picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

 

Napisz komentarz