II Mistrzostwa Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej

II Mistrzostwa Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej

W turnieju zagrały aż 23 drużyny, z czego szkoły wystawiły 11 drużyn chłopców i 12 dziewcząt. Po ponad sześciogodzinnej walce nasze dziewczęta zajęły  III miejsce, chłopcom niestety nie udało się dostać do półfinałów i ostatecznie zajęli V miejsce.

W turnieju wzięły udział: Gimnazjum w Wysokiej, Gimnazjum z Roczynach, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum nr 3 w Wadowicach, Gimnazjum nr 1 w Choczni, Gimnazjum nr 2 w Choczni, Gimnazjum w Jaroszowicach, Gimnazjum nr 1 w Andrychowie, Gimnazjum w Przytkowicach, Gimnazjum ALPS, Gimnazjum z Rzyk Gimnazjum w Skawinkach.

II Mistrzostwa

II Mistrzostwa

(26.11.2011, 15 Zdjęć)

BKS ALUPROF Bielsko Biała- SCAVOLINI PESARO

BKS ALUPROF Bielsko Biała- SCAVOLINI PESARO

Mecz ćwierćfinałowy pucharu CEV 1/4 CEV CUP: BKS ALUPROF - SCAVOLINI PESARO BKS Aluprof Bielsko-Biała - Scavolini Pesaro 0:3 (-19, -19, -21) BKS: Sadurek, Staniucha-Szczurek, Studzienna, Gajgał, Bamber, Ciaszkiewicz, Maj (l) + Strządała, Kaczmar Pesaro: Ferretti, Marianne, Furst, Sheila, Costagrande, Guiggi, Vijnhoven (l) + Garzaro, Brussa Siatkarki Aluprof Bielsko-Biała przegrały 0:3 (19:25, 19:25, 21:25) z Scavolini Pesaro w rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu CEV. Do następnej fazy rozgrywek awansowała drużyna Scavolini Pesaro, która w pierwszym meczu zwyciężyła 3:1. Final Four Pucharu CEV, a przede wszystkim drużyna Scavolini to póki co jeszcze za wysokie progi dla drużyny Aluprof Bielsko-Biała. W decydującym o awansie do finału meczu bielszczanki były tłem dla sprawnej, szybkiej i finezyjnej włoskiej maszyny, przegrywając gładko 0:3. Scavolini przez cały mecz kontrolowało przebieg wydarzeń na boisku, z rzadka pozwalając Aluprof na prowadze (31.01.2008, 129 Zdjęć)

 

Napisz komentarz