Talenty 2011 rozdane

w niedzielę 11 grudnia w Wadowickim Centrum Kultury miała miejsce uroczystość wręczenia nagród TALENT. Pośród nagrodzonych byli również uczniowie naszej szkoły. Bardzo cieszy fakt że aż trzech laureatów to uczniowie szkoły podstawowej. Sonia Blak z klasy drugiej została laureatką w kategorii literatura, Nikodem Piechulski z klasy 3b został „Talentem” w kategorii fotografia, Piotr Pena z klasy czwartej był najlepszy w kategorii recytacja a Natalia Tyrybon z klasy IIc była bezkonkurencyjna w literaturze. Serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym i nominowanym. Dajecie przykład jak rozwijać swoje pasje i zainteresowania, świecicie przykładem dla innych. picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.