Konkurs Kolęd

Konkurs Kolęd

Tradycją szkoły stały się coroczne konkursy kolęd, połączone z ich wspólnym śpiewaniem. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej pod kierunkiem opiekunki Pani Joanny Bartkowiak zorganizowali i przeprowadzili konkurs dla klas szkoły podstawowej. Obsługę konferansjerską zapewnili A.Wielgus i P.Pena. Poszczególne klasy przygotowały się pod względem wokalnym, choreograficznym zorganizowały odpowiednie stroje. Jury w składzie: Panie M.Niewidok, B. Kowalczyk, gość honorowy A.Handzlik vel Małecka i K. Kamiński jednogłośnie uznały prymat klasy czwartej! . Na uznanie zasługuje zaangażowana  postawa uczniów wszystkich klas, bo przecież najważniejszy jest udział w tym wspólnym przedsięwzięciu. Wśród klas gimnazjalnych zwyciężyła klasa Ib która zachwyciła dopracowanymi strojami. Natomiast nagrodę specjalną jury otrzymała klasa IIa. Konkurs kolęd w gimnazjum przygotowała klasa IIb a prowadzeniem zajęły się uczennice tej klasy K.Barszczewska i A.Chrapek.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

One response to “Konkurs Kolęd”

  1. absolwent

    Pozdrawiam p.Małecką oraz p. Studnicką !
    Dwie najlepsze nauczycielki tej szkoły.

Napisz komentarz