Spotkanie integracyjne uczniów klas szóstych

Spotkanie integracyjne uczniów klas szóstych

W środę 8 lutego gościliśmy w naszej szkole uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej z Zawadki. Goście zostali podzieleni na trzy grupy wraz z uczniami klasy 6a i 6b Szkoły Podstawowej Nr 5. Kolejno uczestniczyli: w pokazie astronomicznym, pokazie eksperymentów fizycznych i prezentacji o naszej szkole. Po krótkiej przerwie wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej na spektaklu przygotowanym specjalnie dla przybyłych gości przez koło teatralne pod kierunkiem Pani Joanny Bartkowiak. Spektakl dostarczył wielu humorystycznych sytuacji. Na zakończenie klasy próbowały swoich możliwości w przeciąganiu liny. Emocje sięgnęły zenitu! Najlepszą okazała się klasa 6b ze Szkoły Podstawowej Nr 5.  Było nam bardzo miło gościć Państwa opiekunów i uczniów zaprzyjaźnionych szkół, do zobaczenia !!!

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz