Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski

W piątek 11 lutego w godzinach popołudniowych odbył się konkurs recytatorski dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. W konkursie brało udział 17 uczniów -8 z podstawówki i 10 gimnazjalistów. Jury w składzie : Panie dyr Z.Kaczyńska, dyr M.Niewidok i J.Bartkowiak nie miało łatwego zadania. Uczestnicy konkursu byli dobrze przygotowani,  co mieli okazję zaprezentować. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, za poświęcenie swojego czasu, za chęć zrobienia czegoś więcej. Jesteśmy pewni że będzie to procentowało w przyszłości.

Wyniki konkursu szkoła podstawowa: I miejsce – Piotr Pena, II miejsce – Malwina Suknarowska, wyróżnienie – Mateusz Jachimczyk

Wyniki konkursu gimnazjum: I miejsce – Wiktoria Zborowska, II miejsce –  Zuzanna Stecko, 

III miejsce – Julia Adamczyk, wyróżnienie – Monika Skorupa i Joanna Koźbiał

Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

2 responses to “Szkolny Konkurs Recytatorski”

  1. mésange

    Szkoda tylko, że organizatorzy nie zdecydowali się na kontynuowanie tej „nowej świeckiej tradycji” jaką było zapraszanie kogoś konkretnego z zewnątrz… Nie mówiąc o tym, żeby w przyszłości ‚gość specjalny, profesjonalny’ prowadził warsztaty dla uczestników. Ale uznajmy, że taka wizja konkursu, to najserdeczniejsze życzenia dla organizatorów jak i wszystkich przyszłych uczestników 🙂 A tymczasem gratulacje dla nagrodzonych i dla tych, którzy zdołali pokonać przede wszystkim swoją własną tremę! 🙂

Napisz komentarz