Mistrzostwa Małopolski w Pływaniu – Gimnazjada 2012

Mistrzostwa Małopolski w Pływaniu – Gimnazjada 2012

Do Suchej Beskidzkiej przyjechało 257 gimnazjalistów z całego województwa małopolskiego, aby wziąć udział MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W PŁYWANIU. Duży sukces odnieśli nasi koledzy i koleżanki na finałach Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w pływaniu indywidualnym. Złotym medalistą mistrzostw i najszybszym pływakiem Małopolski w stylu klasycznym został Szymon Maślanka. Michał Skorupa zajął 5 miejsce w stylu dowolnym, do podium zabrakło 0,4 s. Reszta naszej reprezentacji szkolnej osiągnęła bardzo dobre wyniki, czasy zbliżone do swoich rekordów życiowych. Naszą szkołę na zawodach wojewódzkich reprezentowało 7 uczniów: Basia Roman, Sylwia Urbaś, Natalia Smolarska, Justyna Kowalówka, Szymon Maślanka, Michał Skorupa, Kamil Walczak.

Wielkie gratulacje i dobry przykład do naśladowania.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz