Sesja naukowa na Uniwersytecie Pedagogicznym

Sesja naukowa na Uniwersytecie Pedagogicznym

Czy zdobywanie wiedzy daje satysfakcję? odpowiedzi na to pytanie udzieli wam Piotrek Pena z klasy czwartej. Wraz z Panią dyrektor M. Niewidok został zaproszony na sesję naukową która odbyła się na Uniwersytecie Pedagogicznym w czwartek 12 kwietnia. Zaprezentował tam swoją pracę która była poświęcona zastosowaniu w praktyce rozkładu liczb na czynniki pierwsze i cech podzielności liczb. Wystąpienie młodego matematyka spotkało się z dużym uznaniem komisji konkursowej- Piotrek otrzymał główną nagrodę. Został również poproszony do  asystowania  w prowadzeniu  wykładu dr Anny Widur. Opiekunem naukowym  Waszego kolegi jest Pani dyrektor Małgorzata Niewidok.  Kolejna sesja odbędzie się 31 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim. A wracając do pytania postawionego na wstępie – w świetle powyższego jest to pytanie retoryczne!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz