Wielkanoc 2012

Wielkanoc 2012

Od lat w Wielką Środę siostra Andrea przygotowuje z klasą gimnazjalną Misterium Wielkanocne. Nie inaczej było w tym roku. Uczniowie klasy IIa przeistoczyli się w reporterów oraz  postaci z Nowego Testamentu. Aktorzy postarali się aby wydarzenia  sprzed 2000 lat przenieść we współczesne realia. Swoim występem zwrócili uwagę na najważniejsze przesłanie jakie płynie z tych radosnych świąt – miłość i nadzieja którą dał nam zmartwychwstały Chrystus.   Po występie był czas na życzenia w których nie brakło szczerości, i tego aby te święta były okazją do rodzinnych, ciepłych spotkań. Również najmłodsze klasy „łamały się jajkiem” czyniąc zadość tej pięknej tradycji. Na zakończenie spotkań wręczono nagrody laureatom konkursów i zawodów sportowych.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

 

 

Napisz komentarz