Festyn Czas na zdrowie

Festyn Czas na zdrowie

W niedzielne popołudnie 27 maja odbyła się bardzo ciekawa i angażująca wszystkich jej uczestników impreza Festyn Czas na Zdrowie. Brali w niej udział uczniowie, nauczyciele, rodzice uczniów, mieszkańcy Wadowic. Nie zabrakło różnorodnych atrakcji: jazda konna, występy zespołów wokalnych, pokazy karateków, występ zespołu tanecznego z Ogniska Pracy Pozaszkolnej, pokaz ratownictwa medycznego, rodzinne zawody. Nie zabrakło doskonałych ciast, napojów, waty cukrowej, kiełbasek. Ciekawość uczestników wzbudziło stoisko ze zdrową żywnością. Pogoda sprzyjała, zabawa była bardzo udana. Dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom które przyczyniły się do zorganizowania tego festynu. Do zobaczenia za rok!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

 

Napisz komentarz