Pamiętamy o Janie Pawle II

Pamiętamy o Janie Pawle II

Miesiąc maj to miesiąc związany z naszym Wielkim Rodakiem Janem Pawłem II. Wszyscy wiemy że Karol Wojtyła urodził się 18 maja 1920 r. w Wadowicach. Ta oczywista wiedza wymaga przypominania bo kto jak kto ale my rodacy Jana Pawła II jesteśmy zobowiązani do jej ciągłego pogłębiania. 1 maja 2011 r. to dzień ogłoszenia Papieża Polaka Błogosławionym. Siostra Andrea wraz z dużą częścią klasy IVa przygotowała inscenizację przybliżającą ważne wydarzenia z życia Karola Wojtyły. Nie brakło pięknych recytacji wierszy, solowego śpiewu „Barki” . Wszyscy zebrani słuchali w skupieniu przesłania swoich koleżanek i kolegów. Każdy może być świętym, dążyć do doskonałości – tego nauczał nas Jan Paweł II. „Per aspera ad astra”picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz