Rekrutacja elektroniczna do Szkól Ponadgimnazjalnych

Rekrutacja elektroniczna do Szkól Ponadgimnazjalnych

Drodzy Trzecioklasiści!!!

Przed Wami bardzo ważny moment podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej. Udostępniamy do Waszej dyspozycji elektroniczny system wspomagania  rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą Nabór Optivum. W jednej bazie tego systemu znajdziecie ponad 360 szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa małopolskiego.Pamiętajcie, że na podjęcie ostatecznych decyzji macie bardzo dużo czasu, gdyż proces wyboru szkół i składania podań będzie trwał od 7 maja do 15 czerwca br.Pamiętajcie, że możecie kandydować najwyżej do 3 szkół, ale nie ma ograniczenia co do ilości oddziałów w tych szkołach!!! Im więcej oddziałów w nich wybierzecie, tym większą szansę będziecie mieli na to, aby zostać zakwalifikowanym do jednej z nich.

Na stronie   https://malopolska.edu.com.pl  wpisujemy login i hasło, które otrzymacie od wychowawców lub bezpośrednio u Pana Turka

Tutaj pobierz przygotowaną przeze mnie

  lub

Napisz komentarz