Turniej o Puchar Pawła Zagumnego – sukces naszych dziewczyn

Turniej o Puchar Pawła Zagumnego – sukces naszych dziewczyn

Nasze gimnazjalistki odniosły duży sukces zajmując drugie miejsce w turnieju. W sobotnich zawodach zorganizowanych przez Stowarzyszenie ALPS Wadowice wzięło  siedem drużyn żeńskich: Gimnazjum nr 1 Wadowice, Gimnazjum nr 2 Wadowice, Gimnazjum nr 3 Wadowice, BVS – Bąku Volley School z Piotrkowa Trybunalskiego, Gimnazjum z Roczyn,  Gimnazjum nr 2 Chocznia i  reprezentacja ALPS oraz dziewięć drużyn męskich. Turniej przebiegał systemem grupowym. Nasze dziewczyny walczyły dzielnie w grupie w której były 4 zespoły:BVS – Bąku Volley School z Piotrkowa Trybunalskiego /Szkółka Michała Bąkiewicza reprezentanta Polski/, Gimnazjum z Roczyn, Gimnazjum nr 2 Chocznia oraz nasze gwiazdy :-}. Po zaciekłej walce dziewczyny wygrały wszystkie 3 mecze i zajęły 1 miejsce w grupie awansując do finału gdzie spotkały się z gospodyniami turnieju gimnazjalistkami z Gimnazjum nr 1. W finale brakło troszkę koncentracji i przede wszystkim siły. Możemy być jednak dumni z postawy dziewczyn na pewno za rok będzie również dobrze, a może lepiej.

picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz