Klasa Vb na Zielonej Szkole

Klasa Vb na Zielonej Szkole

„POWIEDZ A ZAPOMNĘ, POKAŻ A  ZAPAMIĘTAM, POZWÓL DZIAŁAĆ A ZROZUMIEM” W tym roku klasa V b  była  na Zielonej Szkole w Jastrzębiej Górze  w miejscu najbardziej wysuniętym na północ Polski. I tym razem było bardzo fajnie;  pogoda, że ho, ho ! pięknie, słonecznie, ciepło, jedzonko  – pychota, warunki  w ośrodku  dobre, basen tylko dla nas, wycieczki ciekawe, a i uczniowie zdyscyplinowani , bardziej samodzielni i nawet grzeczni 🙂 (nie wspominając pań: Beaty i Ewy :).Zwiedzając Gdańsk,  Oliwę, Gdynię , Sopot, Hel, Jastarnię, Władysławowo,  Rozewie i  wędrując wzdłuż Bałtyku  uczyliśmy się przyrody, geografii, historii, biologii, a będąc  na plaży  wyżywaliśmy się artystycznie, budując zamki z piasku, rysując okręty czy śpiewając szanty. Wysłuchaliśmy też lektury Ten obcy , którą pięknie czytała nam na dobranoc pani Ewa. Rozwiązywaliśmy zadania matematyczne, a nawet uczyliśmy się angielskiego, nie wspominając  o języku polskim –  codziennie były dyktanda! Zobaczcie zdjęcia z naszego pobytu nad naszym pięknym morzem!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz