Koło Teatralne w Nowym Sączu

Koło Teatralne w Nowym Sączu

14 i 15 czerwca w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu odbył się XXVII finał Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK. Wśród dwudziestu najlepszych zespołów z Małopolski znalazło się nasze Szkolne Koło Teatralne wraz z jego opiekunem Joanną Bartkowiak. Grupa przedstawiła sztukę Diabelski plan, którą w marcu br. pokazała w Wadowickim Centrum Kultury podczas Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych. Występ zagwarantował wówczas zespołowi udział w tym elitarnym przedsięwzięciu. Pokazom teatralnym Bajdurka przyglądała się Komisja artystyczna, w składzie której znalazły się znane nazwiska polskiej sceny teatralnej: Jerzy Hojda, Ewa Mitoń, Franciszek Palka, Ilona Stanaszek. Omawiali oni poszczególne występy i nie szczędzili rad dla początkujących aktorów. Występ na osławionym Bajdurku zapewnił dzieciom niezapomniane wrażenia,
a także pamiątki i nagrodę pieniężną dla zespołu. Serdecznie gratulujemy!!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

One response to “Koło Teatralne w Nowym Sączu”

  1. mésange

    I tak trzymać! Brawo 🙂

Napisz komentarz