Nagrody Burmistrza Wadowic

Nagrody Burmistrza Wadowic

27 czerwca2012 o godz.12.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Wadowicach odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza dla uczniów osiągających sukcesy w konkursach przedmiotowych. Wśród nagrodzonych nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Maciej Łowisz przygotowywany przez pana Janusza Szustera został finalistą konkursu z fizyki. Gabrysia Dudziak i Klaudia Lempart pod kierunkiem pań Aliny Dyrcz-Kowalskiej i Renaty Kowalczyk osiągnęły finał z języka polskiego. Rodzeństwo Patrycja i Bartek Zajda wspierani przez siostrę Andreę zostali finalistami konkursu biblijnego. Pani Burmistrz podziękowała siostrom Andrei i Grażynie za długoletnie nauczanie religii w wadowickich szkołach.  Od września siostry będą kontynuowały posługę w Częstochowie.

Burmistrz 12

Burmistrz 12

(27.06.2012, 10 Zdjęć)

Napisz komentarz