Finał MNO w Czernichowie

Finał MNO w Czernichowie

24 czerwca w miejscowości Czernichów nad Jeziorem Międzybrodzkim rozegrany został finał XIV Edycji ANDiNO (Andrychowska Impreza na Orientację). W niedzielny ranek  przejechaliśmy na Przełęcz Kocierską skąd odbyliśmy wędrówkę do Czernichowa. Przepiękne widoki, wymarzona pogoda czyniły wycieczkę bardzo ciekawą i pouczającą. Około godziny 18.00 rozpoczął się start do finałowego dziennego marszu. Gimnazjum Nr 3 reprezentowały drużyny: Syriusz (K.Wilk, S.Jarosz, M.Łyczak), Io (K.Gurdek, P.Zając, J.Wilk, K.Tatara), Ganimedes ( M.Łowisz, S.Kamiński, S.Kowalczyk). W wyniku przeliczenia punktów z czterech rozegranych zawodów I miejsce zajęła drużyna Syriusz, II miejsce drużyna Io. W klasyfikacji szkół nasze gimnazjum zajęło I miejsce !!! Gratulacje za wytrwałość do końca. Ganimedes w całości dotarł do mety. W rozegranym nocnym marszu zajęliśmy II miejsce. Należy wspomnieć o drużynie Antares (Ł.Gurdek, M.Gumiela) startująca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych a reprezentująca SKKT G3. W dziennym marszu zajęli II miejsce, w klasyfikacji końcowej zajęli V miejsce tylko dlatego że nie brali udziału w jednych zawodach. Do zobaczenia w kolejnej edycji zawodów!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz