Msza św. na zakońzenie Roku Szkolnego 2011/2012

Msza św. na zakońzenie Roku Szkolnego 2011/2012

W czwartek 28 czerwca o godzinie 10.00 w kościele św. Piotra w Wadowicach rozpoczęła się  uroczysta, dziękczynna  msza święta za szczęśliwe zakończony rok szkolny 2011/2012. Mszę koncelebrowali ksiądz Paweł Gawron i ksiądz Dominik Popielarczyk. Podczas mszy uczniowie dziękowali za posługę katechetyczną siostrze Andrei, księżom Pawłowi i Dominikowi. Podziękowania dla katechetów i księdza Proboszcza skierował również dyrektor szkoły. Dla siostry Andrei i księdza Pawła było to ostatnie zakończenie roku szkolnego w Wadowicach. Od września będą pełniki posługę duchowną w Częstochowie i w Krakowie. Siostro Andreo i księże Pawle – Szczęść Boże!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz