POSTAW NA RODZINĘ

POSTAW NA RODZINĘ

Piątek 21 września 2012 r. w naszej szkole wyglądał inaczej jak zazwyczaj. Nie było słychać dzwoniącego dzwonka a dzieci do szkoły nie przyniosły tornistrów z podręcznikami i zeszytami. W tym dniu głównym tematem była RODZINA. Rodzina jest najważniejsza, postaw na rodzinę – to motyw przewodni tego dnia. W szkole pojawili się rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie których zaprosiły dzieci z klas szkoły podstawowej. Nie zabrakło wspólnych zabaw. Największe emocje wzbudziło przeciąganie liny, które wymagało od uczestników wytrzymałości i sprytu. Zmodyfikowana piłka siatkowa w wykonaniu uczniów i rodziców dostarczyła kapitalnej zabawy zawodnikom i kibicom. Wszyscy uczniowie pracując w zespołach tworzyli kolorowe plakaty poświęcone rodzinie. Nie zabrakło słodkiego co nieco przygotowanego przez troskliwe mamy. Takie dni długo się pamięta. Była wspaniała zabawa z głębokim przesłaniem – „RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA, POSTAW NA RODZINĘ”picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz