Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

W naszej szkole corocznie bardzo akcentowane jest Święto Niepodległości. W dzień 11 listopada poczet sztandarowy w składzie:  A.Chrapek, K.Barszczewska, J.Paździora reprezentowali szkołę w miejskich obchodach tego pięknego listopadowego święta. Delegacja uczniów w osobach: M.Głowacka, Ż.Leśniak K.Tatara złożyła kwiaty pod pomnikiem żołnierzy 12 Pułku Piechoty. W poniedziałek 12 listopada odbyły się akademie przygotowane przez klasę 4a pod kierunkiem pani H.Fucek oraz klasę IIIc pod merytoryczną opieką pani W.Wójcik. Nie zabrakło nawiązania do historii narodowego wysiłku prowadzącego do odzyskania niepodległości w 1918 r. Piękne recytacje, pieśni patriotyczne w wykonaniu zespołu FENIKS z akompaniamentem pani B.Kowalczyk i J.Milowskiej dostarczyły niezapomnianych przeżyć. To były wspaniałe lekcje patriotyzmu, lekcja obywatelskiej postawy. Należą się serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych pięknych uroczystości. Dziękujemy!!!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz