Tak mało brakowało do zwycięstwa.

Tak mało brakowało do zwycięstwa.

We wtorek, 30 października w Gimnazjum numer 2 w Wadowicach odbył się międzyszkolny turniej futsalu w kategorii dziewcząt.  Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Matuła, Paulina Dybał, Daria Gąsiorowska, Aleksandra Żydek, Joanna Koźbiał, Natalia Szczepanik, Zuzanna Bąk, Sylwia Urbaś, Dominika Kwaśniewska, Żaneta Leśniak oraz Aleksandra Góra. Nasz zespół znalazł się w grupie „A” wraz z Gospodarzami, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum z Ponikwi. Wyniki z poszczególnych meczy są następujące : Gimnazjum nr 2 – Gimnazjum nr 3  5:0 ;  Gimnazjum nr 3  – Gimnazjum nr 1  1:3  i  Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum Ponikiew 1:2. Dziewczyny w swoich potyczkach wykazały się dużym poświęceniem i zaangażowaniem. Osobne gratulacje musimy złożyć zdobywczyni dwóch goli : Oliwii Matule. Możemy być dumni z całego zespołu. Następnym razem liczymy na same zwycięstwa.

Napisz komentarz