Zawody miejsko – gminne w tenisie stołowym – Gimnazjada Młodzieży

Zawody miejsko – gminne w tenisie stołowym – Gimnazjada Młodzieży

W dniu 27.11.2012r w sali gimnastycznej ZS nr1 w Choczni odbyły się zawody miejsko – gminne w tenisie stołowym w ramach Gimnazjady Młodzieży.
W zawodach indywidualnych w kategorii dziewcząt drugie miejsce zajęła Agnieszka Zając, a trzecie Renata Roman.Wśród chłopców I miejsce zajął Michał Ostanek, drugi był Grzegorz Zając do etapu powiatowego wywalczyli jeszcze awans Piotr Zając, który był  czwarty  i Bartłomiej Zajda, który zajął V miejsce.

W turnieju drużynowym w obu kategoriach zwyciężyli uczniowie naszego gimnazjum.

 

TURNIEJ INDYWIDUALNY CHŁOPCÓW

1. Ostanek Michał                           GM 3 W-ce                         10pkt

2. Zając Grzegorz                           GM 3 W-ce                          9 pkt

3. Ulatowski Gabriel                      GM 2 W-ce                          8 pkt

4. Zając Piotr                                  GM 3 W-ce                          7pkt

5. Zajda Bartłomiej                         GM 3 W-ce                          6pkt

6. Ramult Karol                               GM 1 Chocznia                   5pkt

7. Ramenda Przemysław                  GM 2 Chocznia                   3pkt

Balak Michał                                 GM Stanisław Górny          3 pkt

KLASYFIKACJA SZKÓŁ – zawody indywid. chłopców:

1. GM 3 Wadowice                 32 pkt                                  12 PKT

2. GM 2 Wadowice                   8 pkt                                  10 PKT

3. GM 1 Chocznia                     5 pkt                                    8 PKT

4. GM Stanisław Górny            3 pkt                                    7 PKT

GM 2 Chocznia                     3 pkt                                    7 PKT

6. GM Klecza      ( najlepszy zawodnik 13-16 miejsce)       5 PKT

7. GM 1 Wadowice (17-24)                                                  4 PKT

                       

TURNIEJ INDYWIDUALNY DZIEWCZĄT

1. Piekarczyk Paulina              GM 1 Chocznia                 10pkt

2. Zając Agnieszka                  GM 3 W-ce                         9pkt

3. Roman Renata                      GM 3 W-ce                        8 pkt

4. Paczyńska Sara                     GM 2 W-ce                        7pkt

5. Balon Zuzanna                      GM 1 Chocznia                 6pkt

6. Fryczek Małgorzata               GM 1 W-ce                       5pkt

7. Leszczyńska Alicja                GM 1 Chocznia                3pkt

Górecka Ewelina                    GM Stanisław Górny       3pkt

 

KLASYFIKACJA SZKÓŁ – zawody indywidualne dziewcząt:

1. GM 1 Chocznia              19pkt                                        12 PKT

2. GM 3 Wadowice            17pkt                                        10 PKT

3. GM 2 Wadowice              7pkt                                          8 PKT

4. GM 1 W-ce                       5pkt                                          7 PKT

5. GM Stanisław Górny        3 pkt                                         6 PKT

6.   GM Klecza  (9-12)                                                            5 PKT

Sześcioro najlepszych dziewcząt i chłopców uzyskało awans do etapu powiatowego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

 

TURNIEJ DRUŻYNOWY CHŁOPCÓW:

 

Wyniki:

ćwierćfinały:

GM Stanisław Górny- GM 2 Chocznia 3:0

GM 1 Chocznia – GM 1 Wadowice  3:0

GM 2 W-ce – GM Klecza 3:2

GM 3 W-ce – wolny los

 

miejsca 5-7                                                                  półfinały:

GM Klecza – GM 1 W-ce 3:1                            GM3 W-ce- GM Stanisław 3:0

GM 2 Chocznia – GM Klecza 3:1                        GM 2 W-ce – GM 1 Chocznia 3:2

mecz o 3 miejsce:                                                 Finał:

GM Stanisław – Gm1 Choczniac 3:0                  GM 3 W-ce- GM 2 W-ce 3:0

 

 

KLASYFIKACJA SZKÓŁ – zawody drużynowe  chłopców:

1. GM 3 W-ce                                          12 PKT

2. GM 2 W-ce                                          10 PKT

3. GM Stanisław Górny                             8 PKT

4. GM 1 Chocznia                                     7 PKT

5. GM 2 Chocznia                                     6 PKT

6. GM Klecza                                            5 PKT

7. GM 1 Wadowice                                   4 PKT

 

TURNIEJ DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT:

I RUNDA: GM 1 Chocznia – GM Klecza 3:0, GM 2 W-ce – GM 1 W-ce 3:0,

miejsca 4-5: GM 1 W-ce – GM Klecza 3:1

FINAŁY: GM 3 W-ce-GM 1 Chocznia 3:0, GM 3 W-ce – GM 2 W-ce 3:0,

GM 1 Chocznia – GM2 W-ce 3:0

KLASYFIKACJA SZKÓŁ – zawody drużynowe  dziewcząt:

 1. GM 3 W-ce                                           12 PKT

2. GM 1 Chocznia                                     10 PKT

3. GM 2 Wadowice                                     8 PKT

4. GM 1 Wadowice                                     7 PKT

5. GM Klecza                                              6 PKT

 

Dwie najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców uzyskały awans do etapu powiatowego.

 

zawody27-11

zawody27-11

(27.11.2012, 4 Zdjęć)

Napisz komentarz