Konkurs Fotograficzny Beskidzka Jesień

Konkurs Fotograficzny Beskidzka Jesień

Konkurs fotograficzny Beskidzka Jesień został rozstrzygnięty. Na konkurs prace nadesłało dziewięcioro uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Jury w składzie : pani Maria Filek i pan Tadeusz Włodek biorąc pod uwagę kryteria oceny prac zawarte w regulaminie konkursu przedstawiło następujący werdykt:

1 miejsce – Gabriela Macięga kl. IIa gimnazjum

2 miejsce – Hubert Kochan klasa 2a szkoła podstawowa

3 miejsce – Konrad Zieliński klasa IIa gimnazjum

Wyróżnienia: Kacper Brózda klasa 2a, Patrycja Kudela klasa 5a, Piotr Pena klasa 5a, Joanna Koźbiał klasa IIa, Julia Płaszczyca klasa1b, Magdalena Głowacka klasa IIIc. Gratulujemy uczestnikom konkursu poważnego potraktowania tematu. Wybrane prace zostały wyeksponowane na korytarzu II piętra.picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz