Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów

W ostatnich dniach uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum dostarczyli nam wszystkim powodów do zadowolenia  satysfakcji. Czworo uczniów szkoły podstawowej zostało nominowanych do nagrody TALENTY: Jurek Olszak z klasy 6a w kategorii recytacja, Wiktoria Gawlik z klasy 3a w kategorii plastyka, Piotrek Pena z klasy 5a w kategorii wokal oraz Ania Wójcik w kategorii literatura. W niedzielę 9 grudnia w Wadowickim Centrum Kultury miała miejsce gala nominowanych podczas której ogłoszono nazwiska laureatów. W kategorii wokal laureatem został Piotrek Pena ! gratulacje!             We wtorek 11 grudnia w ZSP nr 1 w Choczni odbyły się finały gimnazjady powiatu wadowickiego w tenisie stołowym. Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Agnieszka Zając, Renata Roman, Piotrek Zając, Michał Ostanek i Grzegorz Zając odniosła sukces wygrywając te zawody drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców. Serdeczne gratulacje i życzenia podobnych sukcesów w kolejnych zawodach! Na kolejny sukces nie czekaliśmy długo. 18 grudnia w zawodach indywidualnych Michał Ostanek zajął I miejsce a Agnieszka Zając II miejsce. Tak trzymać dalej!picasaView plugin: Could not load data from picasaweb.

Napisz komentarz